CNC frēzēšana un citi pakalpojumi

Pakalpojumi

CNC frēzēšana sniedz iespēju augstu precizitāti izgadavot sarežģītības detaļas, kā arī programmatūras iestatījumu sniedz iespēju arī nākotnē izgatavot identiskas detaļas. Šādi darbagaldi var tikt izmantoti ne tikai apstrādes rūpniecībā, bet arī lai radītu dizaina elementus, stendus, suvenīrus un daudzus citus.

Pieejamais apstrādes darba laukums: 2500×1250

Apstrādājamie materiāli: Kokmateriāli (masīvkoks, saplāksnis, OSB u.c.), plastmasa un kompozītmateriāli, kā arī krāsainie metāli.

CNC Frēzēšana

ar CNC darbagaldi sniedz iespēju apstrādāt materiālus ar augstu precizitāti veicot tādas darbības kā griešanu, urbšanu, zeņķēšanu, rādiusus u.c. Apstrādājot lokšņu materiālus ir iespējams pielāgot dataļu izkārtojumu, lai optimizātu materiāla patēriņu.

3D

Dažādu dekoratīvo un māksliniecisko elementu veidošāna - fasādes, simboli, telpisku figūru izveide u.c.

Projektēšana

Veidojam modeļus balstoties uz skicēm un fiziskiem paraugiem, pārveidojam skices vektoru filā, kā arī palīdzam nestandarta projektu izstrādē.

Lāzergriešana un gravēšana

Veicam dažādu zīmējumu un rakstu lāzergravējumus, kā arī detaļu un formu griešanu.

F.A.Q.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs pieņemam sekojošus failus .dxf, .stl., .dwg, .cdr, .skp, .eps, .ai un .pdf kuri izveidoti reāla izmērā.

Jā ir iespējams iesniegt arī ar roku zīmētus rasējumus, tomēr ir jārēķinas ka mums būs jāizgatavo šie rasējumu iekārtām saprotamā formātā. Par šādu pakalpojumu tiks aprēķināta papildus maksa.

Papildus rasējumam būtu ieteicams sneigt pēc iespējas plašāku aprakstu, it īpaši kādam mērķim detaļas tiks pielietotas.

Pakalpojuma cenu ietekmē vairāki mainīgie, kā piemēram sagataves darbu ilgums, pasūtījuma apjoms un detaļu sarežģītība. Lūdzu sazinieties ar mums un mēs pēc iespējas ātrākā laikā sniegsim Jums cenu piedāvājumu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par CNC darbagaldiem, to darbības principiem un sniegtajām iespējām, tad iesakām aplūkot zemāk norādītos materiālus:

  1. https://fractory.com/what-is-cnc-machining/
  2. https://www.thomasnet.com/articles/custom-manufacturing-fabricating/understanding-cnc-machining/